Our diary #194
Poeh poeh, ik zal mijn best doen om niet te klagen over de lockdown en het thuisonderwijs goed? Dus gewoon heel veel fotootjes van de dingen die wel leuk waren deze week…
Vorig weekend haalde ik eens wat werkjes voor Emmi uit de kast. Ze begon heel mooi met het namaken van het plaatje, maar maakte er al snel iets anders van. Helemaal goed natuurlijk.
’s Middags kwamen mijn zus en zwager voetbal kijken, dus ik maakte een lekker plankje voor op tafel. De grote plank voor de grote mensen en de kleine plank voor de kindjes.
Maandagochtend, tijd voor school. Aukje vindt het best lastig dus ik moet er wel echt constant bij zitten. Ondertussen probeer ik mezelf dan maar zo nuttig mogelijk te maken, bijvoorbeeld door foto’s te bewerken.
We wisselen de computer en het papierwerk zoveel mogelijk af.
Emmi vond Aukjes schoolwerk mooi genoeg om op de foto te zetten haha.
“Lachen mama!” De foto’s van dinsdag kwamen woensdag al online in een plog, dus die heb ik weggelaten in deze diary. Meteen door naar donderdag dus.
Een Minion van strijkkralen!
Lekker samen spelen bij opa en oma.
Pakketjestijd! Deels zelf gekocht, deels voor campagnes.
In het Bonprix pakket zaten nieuwe pyjama’s en sokken voor Aukje. Kind is zo blij! Ik kocht maat 134-140 omdat alles bij Aukje altijd te kort is, nou, hier kan ze nog wel even mee vooruit geloof ik haha.
Donderdag maakte ik samen met Monique foto’s voor een hele gave samenwerking! Morgen meer hierover op Insta.
’s Avonds trof ik dit hoopje kind aan. Dacht dat baby’s alleen zo sliepen haha. Te schattig! (Dit is Aukje trouwens).
Vrijdag weer een nieuwe schooldag thuis.
Emmi aan het kleien gezet, zodat Aukje rustig kon werken.
Even een frisse neus hoor.
Verplicht op de trampoline!
We speelden ook nog even in de schuur met het zoontje van een vriendin. Emmi was moe, dus even uitrusten.
Vrijdagavond kookte ik voor ieder wat wils. Pasta voor Maikel en mij, worteltjes en knakworstjes voor de kinderen. Met spaghetti zonder saus voor de dames haha.
En toen vond er een brute moord plaats in onze tuin. Een roofvogel achtig moordbeest had het op een andere vogel voorzien. Heeft dat beest helemaal kapot geprikt en als cadeautje kregen we een dag later die halve vogel weer terug, op de nestschommel van de kinderen. Getverdegetver! Ik zal jullie de foto besparen, maar deze veren lagen door de hele tuin!
Wel wist ik de dader nog (door het raam heen) vast te leggen.
Tijd voor iets leuks! Ik haalde een DIY cookie kit op, zodat we iets leuks konden doen het weekend.
Ze vonden het zo leuk om te doen!
Ik moest me inhouden om niet mee te gaan doen. Gelukkig mocht ik Emmi helpen.
Tadaa! Het resultaat.
Nog even tekenen.
En werken. Want als je zus huiswerk maakt dan kan jij niet achterblijven natuurlijk. Op verzoek zocht ik dus even snel iets online op, printen, nietjes erin en kind was dolgelukkig.
Vandaag heb ik mijn examen Clubjoy Power, mocht je me volgen op Insta dan zie je daar vast wel voorbij komen hoe dat gegaan is (zo niet, dan ging het vast niet goed haha). Fijne week weer!
Geef een reactie