De favorieten van mama Charlotte
Wie ik ben en waar ik blog dat weet je waarschijnlijk al wel 😉 dus die vragen sla ik even over en ik ga meteen door naar de eerste favorieten vraag.
Wat is het favoriete kledingmerk voor je kind(eren)?
Ik ben ontzettend dol op Quapi en Flo. Maar ik moet ook eerlijk bekennen dat ik lang niet alle collecties even leuk vind. Omdat de kleding ook vrij prijzig is, heeft Aukje vaak maar een paar items van deze merken en komt de rest gewoon van winkels zoals Jola, V&D en H&M.
En het favoriete kledingstuk?
Ik hou echt van rokjes en jurkjes voor Aukje. Jurkjes vooral in de zomer en rokjes vooral in de winter (natuurlijk met een dikke maillot 😉 ) En sjaaltjes natuurlijk!
Wat is jouw favoriete televisieprogramma voor kinderen?
Ik vind het zandkasteel erg leuk. Daar kan ik zelf ook nog naar kijken. En Aap poot pies is ook favoriet hier in huis.
En je favoriete (voorlees)boek?
Ik heb niet echt één favoriet, ik vind heel veel kinderboeken leuk.
Wat is jouw favoriete foto van je kind(eren)?
Aah ik kan niet kiezen. Deze denk ik, al is die inmiddels wel al van een aantal maanden geleden…
Wat is je favoriete speelgoed voor je kind(eren)?
Een keukentje en een pop (inclusief alle bijbehorende accessoires)
En je favoriete spelletje om samen te doen?
We hebben zo’n spelletje waarbij je wortels uit een berg moet trekken. Bij één wortel springt het konijn in de lucht. Super leuk!
En welke cd vindt jij het leukste voor je kind(eren)?
Op het moment de cd van Monique Smit maar wil de K3 cd kopen dus ik ben benieuwd of die Monique gaat verslaan 😉
En heb je ook een favoriet liedje? (mag ook van een andere cd zijn)
“Wat doet een eendje” Die s eigenlijk meer favoriet omdat Aukje dan zo lekker mee gaat zingen, zo schattig!
Welk moment van de dag vindt jij het fijnste en waarom?
De ochtend, als Aukje wakker is en nog even lekker bij ons in bed komt knuffelen. Ze kan dan ook zo lief mijn hoofd vastpakken, om me vervolgens een kusje te geven en “fief” (lief) te zeggen. Dan smelt ik helemaal weg!
Wil jij ook een keer meedoen aan deze rubriek? Mail dan naar info@aukjeswereld.nl en wie weet zie je jouw antwoorden hier binnenkort staan!
Volg je mij al op Instagram, Facebook, Twitter en Bloglovin?
Geef een reactie