Aukjes diary #8: zwemmen en bij opa en oma
Hoi hoi! Daar zijn we weer met een nieuwe diary boordevol foto’s van onze afgelopen week. We gingen zwemmen, op bezoek bij mijn opa en oma en waren ook gewoon veel lekker thuis. Kijk je mee?
Zondag was het Valentijn. Van mijn man kreeg ik niks (maar dat had ik ook niet verwacht, wel stiekem gehoopt 😉 ) en van Aukje kreeg ik deze mooie zelfgemaakte kaart. Dank je wel lieve juffen van het kinderdagverblijf!
De dag begon daarna met een lekker ontbijtje. Aukje wil tegenwoordig zelf haar brood smeren.
De laatste weken eet ik suikervrij, om te kijken of ik mijn buikklachten onder controle kan krijgen. Mijn zus maakte enkele jaren geleden al eens een gezonde, suiker-en zuivelvrije chocolademousse voor mij en nu moest ik daar ineens weer aan denken. Ik had alle ingrediënten in huis dus ik ging aan de slag. En wat was het lekker! Maar toen het op was kreeg ik toch weer last van mijn buik, dus het was helaas toch niet zo goed voor mij.
Maandag startten we rustig op. Vol met kusjes en knuffels van Aukje. Ik vind dit zo’n lieve foto!
Na Aukjes slaapje gingen we lekker zwemmen!
En bij zwemmen horen natuurlijk chipjes!
Zwemmen is leuk! Dat heeft ze trouwens niet van haar moeder hoor. Ik vind het vreselijk!
Dinsdag deden we even samen boodschapjes. Aukje had haar treuzelmodus aanstaan.
We doken ook even een schoenenwinkel in, maar Aukje vond daar de televisie interessanter. Ik kocht niks trouwens.
Rond bedtijd ging Aukje ineens heel erg lief spelen. Dat is wel iets nieuws, sinds ze zonder speen naar bed gaat is ze een kei in tijdrekken.
Tijdens het koken lagen deze twee heerlijk samen op de bank. Echt zo lief!
Op woensdag begon Aukje met een lekkere strooptoet!
Lekker gek doen in de tafeltent.
En natuurlijk moest de baby ook even verzorgd worden.
’s middags gingen we op weg naar mijn opa en oma. Aukje had er zin in 😉
Aukje speelde eerst de hele tijd met mijn opa, zo lief.
Ik kreeg nog even wat stickers op mijn neus, altijd leuk!
Even gek doen nog, haha grapjas.
En toen speelde ze nog gezellig met mijn oma dat ze sliepen. En bij slapen horen kusjes en knuffels. Is deze foto niet geweldig?!
Die avond had ik afgesproken met een clubje vriendinnen. We kennen elkaar nog van onze opleiding en twee vriendinnen zijn er zwanger, Samen met vriendinnetje Linda gaven we alvast een kleinigheidje, een xl hydrofieldoel. Ik vind dit zelf zo’n fijne doeken! Ik pakte ze gezellig in en kwam er pas te laat achter dat ik een enorme blunder had gemaakt. Want we gingen naar het nieuwe huis van een ander vriendinnetje uit het clubje en daar hadden we niks voor meegenomen… Oeps! De volgend keer dan maar.
Donderdag mocht ik weer werken en vermaakte onze clown zich ondertussen weer bij mijn ouders.
Ik nam alvast een kijkje in ons nieuwe klaslokaal. Volgende week verhuizing!
En ik kwam er nu dus achter dat ik vrijdag helemaal geen foto’s heb gemaakt en zaterdag ook bijna geen. Op deze geconcentreerde kralenfoto na dan 🙂
Dat was het weer voor deze week. Heb je er nog geen genoeg van en wil je meer foto’s zien? Volg ons dan op Instagram. Komende week staat er nog niet heel veel op de planning. In ieder geval twee afspraken met vriendinnetjes, een verhuizing op het werk en verder zien we wel weer wat de week ons gaat brengen.
Heb jij nog leuke plannen voor de komende week?
Geef een reactie